Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy

REKRUTACJA TRWA. Ruszają studia w Regionalnym Ośrodku Edukacyjnym WSG w Zgorzelcu

REKRUTACJA trwa do 31 stycznia. Jeżeli chcesz się rozwijać, przyjdź do nas.

 

Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję.

Rejestrując się do końca stycznia w Wirtualnej Rekrutacji uczestniczysz w programie "Im szybciej tym lepiej" , dzięki temu zyskasz 800 zł! Nie trać okazji - czas mija i korzyści ubywa. Jeśli w zimowym naborze wybierzesz WSG - Twoje zgłoszenie pozwoli Ci, już jako Studentowi, zebrać nagrody: zniżkę na wpisowe 300 zł, obniżyć czesne o 250 zł i zdobyć BON Edukacyjny o wartości 250 zł (zniżka na studia podyplomowe/ kursy/ szkolenia dla Ciebie lub Twoich bliskich).

 

Dyrekcja Regionalnego Ośrodka Edukacyjnego WSG w Zgorzelcu informuje, że w dniu 4 lutego 2017 roku odbędą się pierwsze zajęcia na studiach I stopnia na kierunku Zarządzanie, osoby zainteresowane mogą składać dokumenty bezpośrednio w siedzibie ROE w Zgorzelcu lub rejestrować się na stronie Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy https://wsg.isaps.pl/logowanie.php. Zapraszamy.

 

W styczniu 2017 roku rozpoczną się zajęcia na studiach podyplomowych w obszarze Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, osoby zainteresowane mogą jeszcze składać dokumenty rekrutacyjne.

 

Od listopada 2016 roku realizowane są studia II stopnia na kierunku Gospodarowanie Kapitałem Ludzkim, który cieszy się zainteresowaniem wśród mieszkańców naszego regionu.

W najbliższym czasie chcemy uruchomić jeszcze studia podyplomowe w obszarach Logistyka, Administracja i Zarządzanie Finansami Publicznymi oraz Integracja sensoryczna.

 

Zapraszamy. Kontakt telefoniczny: 609-528-727; e-mail: zgorzelec@byd.pl